Gizlilik Politikamız

 1. Yeşilevler Mah. 105 Nolu Sk. No:22 Şahinbey/Gaziantep adresinde mukim (Bundan böyle “SMMM EĞİTİMİ” olarak anılacak), kullanıcıların www.smmmegitimi.com (“Websitesi”) ve SMMM EĞİTİMİ iştiraki web ve mobil uygulamalar (“Uygulamalar”) üzerinden ilettikleri kişisel bilgilerini, gizlilik politikası ile belirlenen amaçlar ve kapsam dışında kullanmayacak, ayrıca izinsiz olarak üçüncü kişilerle paylaşmayacaktır. Bununla beraber kullanıcı, paylaşmış olduğu bilgilerinin kendisine özel avantajların sunulabilmesi, satış, pazarlama ve benzer amaçlı her türlü iletişim faaliyetlerinin bildirimi maksatlarıyla, tüm SMMM EĞİTİMİ iştirakleri ile de paylaşımına izin vermektedir.
   
 2. Kişisel bilgiler; ad soyad, doğum tarihi, ev adresi, mobil ve sabit telefon numarası, e-posta adresi gibi kullanıcıyı doğrudan ya da dolaylı olarak tanımlamaya yönelik her türlü kişisel bilgiyi içermekte olup, kısaca “gizli bilgiler” olarak anılacaktır.
   
 3. SMMM EĞİTİMİ, kişisel bilgileri kendi bünyesinde profilleme, istatistiksel çalışmalar, reklam, tanıtım, pazarlama ve sair iletişim faaliyetleri amacıyla kullanabilecek ve sadece bu çalışmaların yapılması amacıyla bilginiz dâhilinde olan 3.kişiler ile paylaşabilecektir.
   
 4. SMMM EĞİTİMİ, kişisel bilgileri kesinlikle gizli tutmayı, bunu bir sır saklama yükümlülüğü olarak addetmeyi, gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir. SMMM EĞİTİMİ’nin gerekli bilgi güvenliği önlemlerini almasına karşın Websitesi’ne, Uygulamalar’a ve sisteme yapılan saldırılar sonucunda gizli bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, SMMM EĞİTİMİ’nin herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.
   
 5. SMMM EĞİTİMİ’nin, kullanıcılara ve kullanıcıların Web Sitesi'nin ve Uygulamalar’ın kullanımına dair bilgileri, teknik bir iletişim dosyasını (cookie) kullanarak elde edebilir. Ancak, kullanıcılar dilerlerse teknik iletişim dosyasının gelmemesi veya teknik iletişim dosyası gönderildiğinde ikaz verilmesini sağlayacak biçimde tarayıcı ayarlarını değiştirebilirler.
   
 6. Kullanıcılar, üyelik/kişisel bilgilerini ve iletişim tercihlerini her zaman sisteme giriş yaparak güncelleyebilirler. Bu konuda taleplerini ayrıca Websitesi’nde yer alan iletişim bilgilerinden de iletebilirler. Bu talepler en kısa sürede değerlendirilerek uygulamaya alınacaktır.
   
 7. Her kullanıcı, işbu Websitesi’ni ve Uygulamalar’ı ziyaret ederek veya kullanarak, işbu gizlilik politikası hükümlerini kabul etmiş sayılacaktır.
   
 8. Sitemizde bulunan kaynaklarda veya dokümanlarda telif hakkı ihlali olduğunu düşünen kişi ya da kuruluşlar Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. e-posta adresine bildirimde bulundukları takdirde 15 iş günü içerisinde gerekli işlemler yapılarak taraflarına bilgi verilecektir.
Online Smmm Eğitim,Uzaktan Online SMMM Yeterlilik, Uzaktan Online Staja Giriş Sınavı Eğitimi,SMMM yeterlilik, staja giriş sınavı,Fuathoca, staj başlatma, smmm yeterlilik, smmm, fuathoca, online ders, uzaktan smmm