Biz Kimiz

 

HAKKIMIZDA

 

  • Türkiye’nin farklı illerinde farklı eğitim kurumlarında çalışan uzman hocalarımız ile aynı amacı gerçekleştirmek için bir araya geldik. Hocalarımızın tamamı alanında eğitim vermiş olmalarının yanı sıra birçoğu alanında kitaplar yazmıştır.

 

  • SMMM alanındaki yüz yüze canlı eğitimlerdeki tecrübelerimizi ve uzmanlığımızı, sanal ortama taşımak amacıyla www.smmmegitimi.com web sayfası üzerinde eğitimlerimize başladık. İlk dönemde %62 kazandırma oranı ile bize inanan adaylarımıza karşı mahcup olmadık. Bu başarı bize bir sonraki dönem için %100 öğrenci memnuniyetinin yanında %130 oranında öğrenci sayısı artışı olarak yansıdı. Her dönem başarı oranımıza bağlı olarak öğrenci sayımız da beklenildiği artmaya devam etmektedir.

 

  • Ankara Üniversitesi’ne devredilen sınav sisteminin adeta DNA’sını çözen hocalarımız, SMMM eğitiminde “soru yakalayan hocalar” olarak bilinmektedir. Her dönem sonunda yapılan sınavlarda yakaladığımız birebir/benzer sorular facebook sayfamız (Bakınız: Müşavir Kenan ve SMMM Staja Giriş Sınavı Hazırlık Grubu) üzerinden belgelendirilerek yayınlanmaktadır.

 

  • “Sadece sınava hazırlayan değil, aynı zamanda sınav kazandıran kadromuzla” yeni dönemde de yeni adaylarla 7 gün 24 saat sizlerle birlikteyiz. Tecrübemizi ve uzmanlığımızı, sınava yönelik eğitim vermenin yanı sıra sınava yönelik rehberlik sağlayarak da sürdürmekteyiz. Sadece paranızı kazanıp, karşılığında hizmeti sunmanın ötesinde dostluğunuzu da kazanmak istiyoruz. Onun içindir ki, sistemimize kayıt olduğunuz andan itibaren sizinle bütünleşiyor, sizinle aynı kaygıları taşıyor, sizinle aynı stresleri yaşıyoruz. “Sabahın saat 5’inde ders mi olurmuş” diyenlere inat, sınava son 15 gün kala her gün 05.00-07.00 arası aynı heyecanı, duyguyu, motiveyi, havayı, sabah mahmurluğunu, uykumuzdan uyanmak için acı kahvelerimizi ... paylaşıyoruz. Bu paylaşım; staja giriş sınavından başlıyor, yeterlilik sınavları ile devam ediyor ve meslektaş olarak aramıza katıldığınızda da perçinleşiyor.

 

  • Ders notlarını da çıkması muhtemel kaliteli soruları da kılı kırk yararcasına inceliyoruz. Ders notlarını piyasadaki kitaplardan “kopyala - yapıştır” yapmıyoruz. Kendimiz hazırlıyoruz. Bundan dolayıdır ki, birebir / benzer sorular yakalıyoruz. Aynı hikâyedeki gibi; kurda sormuşlar “neden boynun kalın?” diye. “Kendi işimi, kendim yaparım da ondan” demiş. Yani, kendi işimizi, kendimiz yapıyoruz!

 

  • İşimiz, gücümüz sizlere sınavı kazandırmak. Bunun için elimizden geleni değil, elimizden gelenden daha fazlasını yapıyoruz!

 

  • Profesyonellerden destek alarak kazanmak isterseniz, sizleri de bekleriz!

 

Neden Bizi Seçmelisiniz?

1. Akademisyen ve Uzman Hocalar

Dersleri daha önce üniversitelerde, oda kurslarında ve çeşitli dershanelerde ders anlatan uzman hocalarımız vermektedir.

 

2. Alanında Kitap Yazan Tecrübeli Kadro

Dersleri ilgili alanda kitaplar yazan hocalar yapmaktadır. Bu durum, konuya ne kadar vakıf olduğumuzu göstermektedir. (Bakınız: Yayınlarımız)

 

3. Kaynaklarımız Kaynağından

Derste işlenen konular ve ders sonunda verilen Konu Kavrama Testleri hocalarımız tarafından özenle hazırlanmaktadır. Tarafınıza verilen Ders Kitapları ve Soru Bankaları size yeterli olacaktır. Başka hiçbir kaynağa ihtiyaç duymazsınız. Ders Kitapları ve Soru Bankaları mail olarak tarafınıza gönderilecek olup KURS ÜCRETİNE DÂHİL edilmiştir. Kaynaklarımız sizler için ÖZEL olarak hazırlanmış olup piyasada satışı yapılmamaktadır.

 

4. Alandan Sorumlu Olduğunuz Tüm Dersler

Sınavda adaya yanıtlamak üzere 14 alan dersinden toplamda 100 adet soru hazırlanmaktadır.  Eğitimlerimizde alandan sorumlu olduğunuz 14 dersin tamamı canlı yayında hocalarımız tarafından anlatılmaktadır.  Canlı yayında dersler hafta içi her gün 21.00-24.00 saatleri arasında yapılmaktadır. Her hafta en az 3 farklı hocadan 3 farklı ders izleyerek dersleriniz devam eder. Her Cumartesi 21.00-24.00 saatleri arasında geçen hafta işlenen derslerle ilgili Soru Çözümü yapılır. Derste işlenen konularla ilgili anlamadığınız kısmı ya da soruları canlı yayında sorabilirsiniz.

 

5. Matematik ve İnkılâp Tarihi

Sınavda adaya yanıtlamak üzere 8 adet Matematik dersinden, 5 adet Atatürk İlkeleri ve İnkılâp Tarihi dersinden olmak üzere toplamda 13 adet soru hazırlanmaktadır.  Eğitimlerimizde GK-GY kapsamında sorumlu olduğunuz Matematik dersine ilişkin Soru Çözüm Videoları ile Soru Bankası paylaşılmaktadır. Atatürk İlkeleri ve İnkılâp Tarihi dersine ilişkin olarak ise Konu Anlatımı Videoları ile Soru Bankası paylaşılmaktadır.

 

6. Ek Dersler

Öğrencilerimize ÜCRETSİZ olarak ders günlerinin dışında ek dersler yapılmaktadır. Yapılan bu dersler daha sonra sınırsız bir şekilde kayıttan izlenebilmektedir.

 

7. Sınavda Çıkabilir Sorular

Sınava son 15 gün kala haftanın her günü günde 2 kez BAŞARI HAPI niyetine canlı yayında “Sınavda Çıkabilir Sorular” dersi yapılmaktadır. Her sabah 05.00-07.00 saatlerinde ve her akşam 21.00-24.00 saatlerinde uyanık kalanları bekliyoruz. Uyanamayan ya da dersi kaçıranlar daha sonra kayıttan izleyebilmektedir.

 

8. Bilinmesi Gerektiği Kadar Konu, BOL SORU!

Ders notlarımız sınava yönelik olarak bilinmesi gerektiği kadar hazırlanarak sunulmaktadır. Bu sayede aday, gereksiz detaylardan kurtulmakta, sınavda çıkması mümkün olmayan konuları da boş yere öğrenmemektedir. En önemlisi de işlenen konularla ilgili öğrencimize BOL SORU verilmektedir. Ayrıca, Ders Kitapları ve Soru Bankaları her dönem Ankara Üniversitesi’nin soru formatları dikkate alınarak güncellenmektedir.

 

9. Uygun Fiyat

Hocalarımızın tamamının sabit bir geliri zaten bulunmaktadır. Çok para kazanalım diye bir hırsımız da bulunmamaktadır. Bu anlamda giderlerimiz de, sözde rakip olduklarını iddia edenlere göre çok daha azdır. Az kâr etmeye de razıyız. Kısaca, “Evet, fiyatımız ucuz, çünkü yapabiliyoruz!”

 

10. Ders Saatleri Dışında Soru Sorabilme İmkânı

Derste işlenen konularla ilgili anlamadığınız kısımları ya da paylaşılan sorulardan yapamadıklarınızı ders saatleri dışında hocalarımıza mail üzerinden sorabilirsiniz.  İlgili branş hocamız sorunun çözümünü yaparak size geri dönüş sağlamaktadır. Talep etmeniz durumunda, ilgili hocamız telefonla sizi arayarak konu anlatımı ya da soru çözümü yapmaktadır.

 

11. Kaçırdığınız Dersleri Kayıttan İzleme İmkânı

Eğitim dönemi süresi içerisinde kaçırdığınız/izleyemediğiniz dersleri istediğiniz zaman, istediğiniz kadar ileri-geri alarak tekrar izleme imkânınız bulunmaktadır.

 

12. Test Merkezi Sistemi

Sayfamıza kayıt olan adaylar ÜCRETSİZ olarak aynı zamanda Test Merkezi Sistemi’ne de kayıt yapılmaktadır. Test merkezi üzerinden her ders sonunda işlenen derslerle ilgili ekstra binlerce soru paylaşılmaktadır. Aday, belirtilen sürede 7 gün 24 saat esaslı, buradaki soruları mutlaka çözmesi gerekmektedir. Aksi halde Performans Takip Sistemi üzerinde Kişisel Başarı Grafiği de düşük çıkacaktır.

 

13. Her Pazar Online Deneme

Her Pazar günü 00.01-23.59 saatleri arasında Test Merkezi Sistemi üzerinden geçen haftalarda işlenen konularla ilgili online deneme sınavı yapılmaktadır. Pazar günü dışında, haftalık deneme sınavı ekranı açılmaz. Bu durum, öğrencinin disiplin altında tutulması için çok önemlidir.

 

14. Performans Takip Sistemi

Öğrencimizin derse katılımları “ders yoklama sistemi” üzerinden otomatik olarak sistem üzerinden alınarak Kişisel Başarı Grafiği Sistemi’ne entegre edilmektedir. Her hafta Pazar günleri yapılacak olan Online Deneme Sınavı sonuçları da otomatik olarak sistem üzerinden alınarak Kişisel Başarı Grafiği Sistemi’ne entegre edilmektedir. Ayrıca Test Merkezi Sistemi üzerinden yapılan sınavların sonuçları da Kişisel Başarı Grafiği Sistemi’ne entegre edilmektedir. Böylece, öğrencimiz her an kendisine dair performans başarı grafiğini izleyebilmektedir. Site yönetimi, performans takip sistemi üzerinden öğrencilerin durumlarını her zaman takip etmektedir. Gerekli görüldüğünde ilgili öğrenci için rehberlik ve motivasyon eğitimi verilmektedir.

 

15. Sınavdan Önce Gerçek Sınav Formatında Deneme Sınavı

Sınavdan önceki haftada gerçek sınavdaki gibi sorular paylaşılarak öğrencinin sınav öncesi son performansının takibi yapılmaktadır. Adayın eksik olduğu konuların analizi yapılarak ilgiliye detaylı bilgi verilmektedir. Eksik konuların öncelikle ders notlarından ya da videolardan telafi edilmesi istenilmektedir.

 

16. Kamp Programı

Sadece üyelerimizin başvuru yapabildiği Kamp Programı Ankara’da organize edilmektedir. Yeterli katılımın sağlanması durumunda sınavdan önceki son hafta “Soru Çözümü ve Son Tekrar Kampı” düzenlenmektedir.

Eğitmen Kadromuz

KENAN HOCA

Hasan Kalyoncu Üniversitesi’nde Ekonomi üzerine yüksek lisans yapmıştır. İşletme bölümü üzerinde doktora çalışması devam etmektedir. 17 yıldan bu yana çeşitli üniversitelerde, SMMM odalarında ve özel dershanelerde KPSS-A ve SMMM dersleri vermektedir. SMMM ve KPSS-A branşlarında yayınlanmış 6 adet kitabı bulunmaktadır. Ayrıca 11 yıldan bu yana SMMM ruhsatına sahiptir.

 

Verdiği Dersler                                                Çıkan Soru

Finansal Muhasebe 18 Soru
Muhasebe Denetimi 16 soru
Maliyet Muhasebesi   8 soru
TMS    6 soru

 

 

NİHAN HOCA

Uludağ Üniversitesi Ekonometri bölümü lisans mezunudur. 16 yıldan bu yana çeşitli dershanelerde KPSS-A ve SMMM dersleri vermektedir. SMMM ve KPSS-A branşlarında yayınlanmış yaprak testleri kitabı bulunmaktadır.

 

Verdiği Dersler                                                Çıkan Soru

Maliye                                                                              6 Soru

Vergi Hukuku                                                                   6 Soru          

 

NEJDET HOCA

Yıllardır İzmir ve çevresine özel ders veren Kirpi Öğretmen kendini bu konuda geliştirdi. Şahsına ait araç gereç ve dokümanlarla özel ders olayını bir üst boyuta taşıdı. Kendisine ulaşamayan öğrenciler için özel ders dokümanlarını birebir kullanarak hazırladığı video soru çözümleri dersleri ile karşınızda.

 

Verdiği Dersler                                                Çıkan Soru

Matematik                                                           8 soru

 

MUSTAFA HOCA

Mersin Üniversitesi Eğitim Fakültesi lisans mezunudur. 8 yıldan bu yana çeşitli dershanelerde eğitim vermektedir.

Verdiği Dersler                                                Çıkan Soru

Atatürk İlkeleri ve İnkılâp Tarihi                           5 soru

 

BURÇE HOCA

Çeşitli dershanelerde AÖF, KPSS-A ve SMMM alanlarında Hukuk grubu derslerini vermektedir.

 

Verdiği Dersler                                                Çıkan Soru

Borçlar Hukuku 6 soru
İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku 6 soru
Ticaret Hukuku 6 soru

 

SEDA HOCA

Celal Bayar Üniversitesi İktisat bölümü lisans mezunudur. 11 yıldan bu yana çeşitli dershanelerde KPSS-A ve SMMM dersleri vermektedir. 

 

Verdiği Dersler                                                Çıkan Soru

İktisat                                                                  6 soru

 

OSMAN HOCA

Çeşitli dershanelerde KPSS-A ve SMMM dersleri vermektedir. 

 

Verdiği Dersler                                                Çıkan Soru

Mali Tablolar Analizi 8 soru
Mesleki Değerler ve Etik 1 soru
Meslek Hukuku 5 soru
Online Smmm Eğitim,Uzaktan Online SMMM Yeterlilik, Uzaktan Online Staja Giriş Sınavı Eğitimi,SMMM yeterlilik, staja giriş sınavı,Fuathoca, staj başlatma, smmm yeterlilik, smmm, fuathoca, online ders, uzaktan smmm