Öğrenci Yorumları

Dilek Ufacık - Antalya

O değilde hocam dersler bitince ne yapacaz onu da düşündüm. Boşluğa düşerim endişesi var. Kazanırsak ki inşallah da bizi arada misafir öğrenci olarak alsanız. Hiç olmadı ben yine arar soracak bir şeyler bulurum. Nasıl olsa Kenan Uğurlugelen hocam sabırla dinliyor.

Bilay Mertkul - İstanbul

Bence harika bir kadro ve sinif arkadaslari. Bütün hocalar süper ama Osman hocam başka süper (O bir Balikesirli)

Ceylan Çolak Keklik - İstanbul

Hocam herşey için çok teşekkür ederiz emeklerinizi unutamayız ben de kazandım bitti çok şükür. Hiçbir zaman desteklerinizi unutamam iyiki varsınız hocam

Mehmet Akif Tekin - Batman

Hocam belgeyi aldım. Emeğiniz için teşekkürler.

Selvinaz Çelik - Antalya

Hocam emeğinize sağlık. Ben de kazandım

Selan Yüksel - İzmir

Hocam çok teşekkür ederim. Tek ders meslek kaldi ama yine de bize katkılarınız çok fazla

Serap Zirek - Gaziantep

İyi ki soru çözümleriniz ile kampa katıldım. Emekleriniz için çok teşekkürler. İyi ki varsınız

Yusuf Bakar - Diyarbakır

Kazanmak isteyen Kenan Uğurlugelen hocadan şaşmasın.garanti veriyorum..

Tuğçe İlbars - İzmir

Hocaaaaaammmmmmm Ben Mali Müşavir Olddddummmm

Özgür Karaçoban - Sivas

HOCAM SENDEN ALLAH RAZI OLSUN KAZANDIM  ÇOK ŞÜKÜR.

Yasemin Acar - İstanbul

Finansal muhasebe mi? O, bizden korksun  Kenan hoca sayesinde kazandım.

Ali Cengiz - Antalya

O iş tamam hocam, bitirdik. Teşekkürler her şey için...

Sonay Özdemir - İstanbul

Baska kurslara gitmeye gerek yok. Kenan Uğurlugelenden ders alin ilk defa ders aldim . Herkese tavsiye ederim.

Ceylan Çolak Keklik - İstanbul

Sayenizde hocam destekleriniz için çok teşekkür ederim. İyi ki tanımışım sizi ve iyi ki sizden ders almışım.

Umut Işıkyıldız - Şanlıurfa

Teşekkür ederim hocam verdiğiniz emekler için 

Fatih Mehmet Altun - Konya

İyi ki varsınız hocam. İyi ki tanıştım sizinle. Allah razı olsun hocam.

Gülşah Erdoğan Ungör - İstanbul

Emeğinize sağlik hocam. Hersey icin cok cok tesekkur ederim. 

Ahmet Akgül - Tokat

Başarı asla tesadüf olmuyor uykusuz geceleriniz ve gecelerimiz sonunda bugünleri gördük tekrar emeklerinize sağlık

Resmiye Mercan - İstanbul

Sizinle ilk tanıştığımda dedimki bu adam deli.."Ne bu sabahın 5'inde kalkıp ders anlatıyor?" Ama o sabah dersleri kurtardı bizi. Emeğinize yüreğinize sağlık..İyi ki karşılaştık sizinle...

Arzu Alagaş - İstanbul

Hocam herşey için teşekkürler iyiki varsınız Rabbime şükürler olsun

Uğur Yanç - İzmir

Kenan hocam sayesinde sınavı kazandım geç kalmayın kenan hoca ile çalışmaya başlayın ve stajinizi başlatın.

Yusuf Bakar - Diyarbakır

Merhaba hocam. Sayenizde sınavı verdim. SMMM Yusuf Bakar

Mehtap Öztürk - Sakarya

Hocam finansal muhasebe ve maliyet muhasebesinden ben de geçtim. Teşekkür ederim emekleriniz için. Elimden geldiğince sizi tavsiye ediyorum hocam. Emeğiniz, başarınız çok. Hakkınız ödenmez. 

Serpil Güneş

Hocam 58/10 sayenizde teşekkür ederim

Özlem Kıraslan - Denizli

Hocam olursa bu sefer sizlerin etkisi çok büyük emeğinize sağlık iyi ki varsınız hocam

Ayşe Tokmak - İstanbul

Hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim. Var olun

Yusuf Koşmaz - Konya

Başarı hiç bir zaman tesadüf değildir hocam Kenan Uğurlugelen

Deniz Çelik

Asla ticari kaygısı olmayan, mesleğe kaliteli meslek mensubu yetiştirmek için çabalayan öğretmen gibi öğretmen, insan gibi insan... 2 dönemdir öğrencinizim kazansam da kaybetsem de sizin hakkınız ödenmez. Hayatında sizi tanımamış insan şanssız insandır. Rabbim emeklerinizin, fedakarlığınızın karşılığını gani gani versin...

Hatice Bilici - Adana

Kenan hocam iyiki varsınız. Herşeyden önce emeğinize sağlık bu dönem daha güzel olacak benim için. Sizi anlatmaya kelimeler yetmez. Maşallah nazar değmesin siz ve ekipinize.

Murat Kaya - İstanbul

Kenan hocam öncelikle en güzel sözleri hakediyorsunuz. Sabahın 6'sında kalkıp ders yapıyorsunuz. Her telefonlara çıkıyorsunuz. Siz ve ekibiniz çok fedakarlıkta bulundunuz bu dönem özellikle. Herşey için teşekkür ederim hocam. Sizi kısa özetlemek gerekirse tam bir ESNAF. Saygılar hocam

Yasemin Acar - İstanbul

Hocam, biz kurtardık paçayı sayenizde. Sıra yeni arkadaşlarımızda inşallah...

Sabri Öz - Bilecik

Vermiş olduğunuz mükemmel hizmetler için sağ olun, var olun hocam... Rabbim inşallah smmm belgemizi alma sevincini de yaşatir.

Naci Işık - Afyon

Muhasebe duayeni Sayın Kenan Hocam! Eğitimci olmanız bir kenara, ilk önce gerçekten adam gibi adamsınız. “Herkes ile tek tek ilgileneceğim, kimsenin kalbini kırmayacağım” diye göstermiş olduğunuz özen bende çok büyük iz bıraktı. Gerçekten herkesin katlanacağı şey değil bu. Ha, diyeceklerdir ki: “para alıyor kardeşim, elbette özen gösterecek.” Ben de diyorum ki her para alan hoca (hem de misli fazla alan) gerçekten böyle özen göstermiyor, ticaret mantığıyla bakıyorlar. Ayrıca, bağırmadan ders anlatımınız yaşanır zaten.

Kerim Çakmakçı / DÜZCE

Saygıdeğer Kenan Hocam sınava hazırlanma sürecindeki duyarlılığınız, bizlere sınavı kazandırma adına çok gerçekçi ve samimi yaklaşımınız ve gerek bir baba gerek bir abi yada kardeş gibi bir gönül bağı kurmanız...ve daha neler neler. Bu sınava ilk kez girmeme rağmen verdiğim bunca emeğin sonucu ne olursa olsun ben kendi hayatım için çookkk büyük bir örnek tanıdırm. Yani Kenan Ugurlugelen hocamı.Olumlu ya da olumsuz ben de sizin çıktığınız bu dikenli yolun bir parçası olarak kalacağım. Saygılar, hürmetler.

Çiğdem Ö. / SAMSUN

Yıllardır ilk defa bu kadar düzenli ve tertipli çalıştım. İlgi ve alakanız için çok teşekkür ederim. Sınavı kazanamasam da yeni dönemde tekrar sizinleyim iyi ki varsiniz!

Mehmet Y. / İSTANBUL

Sınava hazırlıkta güvenebileceğiniz en doğru yer. Hocalarımızın samimiyeti, sabahın 5'de dahi kravatlı ve disiplinli ders işleyişi. Tüm hocalarımızın tek amacı bizlere sınavı kazandırmak. Özellikle Kenan Hocamızın sınavla ilgili söylediklerini yapan bir kişi kesinlikle sınavı kazanır.

Sinan K. / ANKARA

Emeğiniz ödenmez hocam kesinlikle eğitimde 1 numarasınız.

Başak D. / OSMANİYE

Hocam bunu söylemeden gecemicem. Ben hem muhasebe hem işletme hem de finans mezunuyum. Yani hayatım okumakla geçti. Biliyorsunuz derse ilk defa katılıyorum. Ben ömrümde böyle muhasebe anlatan hocaya rastlamadım.

Sedat T. / DİYARBAKIR

 Bu dönem tesmer diyarbakıra çalışmış herhalde hocam Kenan Uğurlugelen

Seda B. / BURSA

Çok tereddüt etmiştim yetisebilir miyim diye ama sayenizde oldu. Emekleriniz için çok teşekkür ederim.    

İlay Yılmaz G. / ESKİŞEHİR

Her şey için teşekkür ederim. İyi ki tanımışım sizi. Daha önce de online ders aldım. Ama sizin kadar muhasebeyi öğreten olmadı. Bu yolda iyi ki karşıma çıktınız. Mutluluğumun tarifi yok. Yeterlilikte görüşmek üzere.

Enver C. / DİYARBAKIR

Emeğiniz üzerimizde çok hocam. Teşekkür ederim.

Yasemin Sıdar A. / İZMİR

Hocam yine çok güzel bi is çıkardıniz. Tebriklerrrr.

Merve A. / KOCAELİ

Sizi dinlediğim ilk günden anlamıştım zaten kazanacağımı ama yine heyecan vardı... Çok teşekkür ederim.. smmmeğitimi ailesi olarak bütün emeği geçen hocalarımıza çok teşekkür ederim..

Ahmet K. / İZMİR

 Sayenizde hocam... Sabah 5 derslerimiz çok etkiliydi. Artık bitirme sınavı var önümüzde :

Şakir B. / İSTANBUL

Bazen bakıyordum da bizim için o kadar çok çalışıyordun ki. Bir an düşünüyordum; sanki kendi sınava girecekmiş gibi. Sen bizim için bizden daha fazla çalıştın. Sınavı kazanmamızda sonuna kadar yanımızda olan Kenan Uğurlugelen sonsuz teşekkürler.

Fatma Eda Ü. / YALOVA

"Hocam ilk girişimde kazandım. Çok teşekkür ederim. Hakkınızı helal edin. Yolunuz her daim açık olsun. Sonsuz teşekkürler."

Öznur U. / İSTANBUL

Başarı basamaklarına Kenan Uğurlugelen ile çıkılır. Sınava hazırlanacak olanlar sadece kenan hoca ve nihan hocamızı dinlesin ve sınavda adeta kenan hocamızın sorularını çözüyor gibi çözdüm şuan çok mutluyum kazandım. Binlerce kez teşekkür ediyorum ☺️☺️

Pınar Kadıoğlu S. / İSTANBUL

Hocam herşey icin teşekkur ederim. Sizi tanımadan önce hiç ümidim yoktu. İyi ki sizi tanıdım.

Merve A. / KOCAELİ

"Hocam gerçekten katkınız çok büyük oldu. Teşekkür ederim size ve bütün hocalarıma. Bütün arkadaşlarıma daha kazanmadan sizi öneriyordum. Şimdi daha da çok önereceğim. Sağolun."

İlay Yılmaz G. / ESKİŞEHİR

Allah herkese nasip etsin. Kenan Uğurlugelen hocamın emeği çok. Allah kendisinden razı olsun. Herkese ayrı ayrı teşekkür ederim. Kenan Uğurlugelen hocam bir numara.

Sevde E. / BURSA

Ön göruleriniz muhteşemdi hocam. Birebir soruları yakaladınız. Her şey icin teşekkürler.

Sedat T. / DİYARBAKIR

"Hocam herşey için çok teşekkür ederim. Hakkınızı helal edin. Sizin sayenizde öyle büyük bir stresten kurtuldumki. Ne yapsam hakkınızı ödeyemem."

Altan T. / KIRŞEHİR

Sınavı kazanan arkadaşları tebrik ederim. Hak ederek kazandınız, sevinmek hakkınız. Bizler kafamızı iki elimizi arasına alıp ben nerde hata yaptım sorusunu sormak zorundayız. Ben kaynak seçiminde hata yaptım. Bu sefer kenan hocamla deneyeceğim inşallah kazanırim vessalam. 

Nilgün T. / İSTANBUL

Değerli Kenan Uğurlugelen hocam. Seçtiğim bu yolda sizinle başarıya ulaştım. Hiçbir zaman yılmadım. 58.62, 58.22, 59,73 gibi notlarla hep sınırda kaldım ve dosyamı yaktım. Yeni bir dosya açtım sayenizde daha da güçlenerek 1.girişimde 62.15 ile başarıya ulaştım. Hakkınızı hiçbir zaman ödeyemem. Hakkınızı helal edin.

Şükriye Tube K. / İSTANBUL

Derler ya "aradığınız fırsat ayağınıza gelir" diye. Kara kara düşünürken, sınava nasıl hazırlanırım, dershane fiyatları cep yakıyor derken.Tesadüfen instagramda smmmegitimi.com ile karşılaştım ve araştırdım. Ufaktan netten aradım, konuştum. İlk sorduğum soru ücretti. Bu ücrete bu hizmet inanın sonuna kadar hak ediyor Kenan Hoca ve diğer Hocalarımız. Kenan Hoca'ya ve kendinize inandıktan sonra oluyor. İlk girişim değil ama ilk defa çalışarak girdiğim sınavda kazandım. Bu kaliteye bu hizmet ve emek ve Kenan Hoca gibileri zor bulunur. Teşekkürler smmmegitimi.com. Kenan Hoca yeterlilikte görüşmek dileğiyle.

Fuat S. / BİTLİS

Slm arkadaşlar. Staja giriş sınavına kaç defa girdim kazanamadım. Sonra bir de birgun smmmegitimi.com kaydoldum. Kenan Uğurlugelen hocamızı tanıdım. Hoca değil sanki danışman. Bıkmadan usanmadan her zaman bize destek oldu ve sonun da kazandım. Sayın değerli hocamla yeterlilikte görüşmek üzere herkese tavsiye ederim saygılarımla...

Atilla A. / SİVAS

Ben Kenan Uğurlugelen hocamdan sınavı kazandırmasını istedim. Hocam sınavı kazandırmakla kalmadı bulunduğum il Sivas'ta 1.yaptı. Daha ne diyebilirim ki! Sağolun hocam. Hakkınız ödenmez.

İsmail A. / ISPARTA

Hocam derste sorduğunuz soruların aynısı geldi. Sınavda sanki sizin soruları çözer gibiydim.

Yakup E. / GAZİANTEP

Hocam inşallah geçersek kesinlikle smmmegitimi.com sayesinde olacak.  Başka bir kaynaktan yararlanma ihtiyacı duymadık. İnşallah geçeriz bi kutlama yaparız hocam sağolun...

Özlem T. / İSTANBUL

“Ayinesi iştir kişinin, lafa bakılmaz''   Kenan Hocam ve grubuna çok yakışan bir söz.... Kenan Hocam, sizin gibi insani özellikleri yüksek, mütevazı bir insan tanımış olmaktan son derece mutluyum. Bu özelliklere sahip olmadan gelen kariyerin, insana çok fazla bir şey kattığını düşünmüyorum. Bunun yanında mesleki bilginiz ve bunu aktarmada ki becerinizle ciddi bir profesyonel ve usanmadan bıkmadan tekrar ettiğiniz soru çözümleri, her zaman gülen yüzünüz (biz yanlış cevaplar versek de), disiplininiz ve bize verdiğiniz yüksek motivasyonla iyi bir eğitimcisiniz. Bütün bunlar bir araya gelmişken sizinle ve grubunuzla bu sınavı almamak mümkün değil.... İyi ki tanıdık sizi...

Kemal B. / SİVAS

Hocam teşbih yapıcam ama; Hızır Alehissellam, insan ömründe en az bir kere faninin karşısına çıkarmış. Benim karşıma çıkan Hızır gibi, aralıksız ders anlatabilen, devamlı sınavla ilgili artı değer katabilen sizi görüyorum. İlgi alakanız için teşekkürler.

Öznur U. / İSTANBUL

Arkadaşlar Kenan hocamız sınav sistemine uygun soru çözümleri yapıyor. Soruya bakış açınız TESMER' in sistemiyle aynı ben çok faydasını gördüm herkese tavsiyem. Kenan hocaya kayıt olduğunuzda bütün dersleri aksatmadan dinlemeniz o zaman inanılmaz faydasını göreceksiniz sınavda. Soruları çözmeye başladığımda Kenan hoca bu soruları anlattı bize hep dedim. Sonuna kadar Kenan Hocamızla yola devam etmek dileğiyle...

Nurşen G. / ANKARA

Tesadüfen internette gördüm smmm uzaktan eğitimi. Benim 1.girişim olucak ama Kenan Hocam gerçekten çok iyi. Ne çok bilmediğimiz varmış. İnşallah sınavıda onun sayesinde tüm arkadaşlarım kazanır ve inşallah adı gibi uğurlu gelir. Teşekkür ederiz Kenan Uğurlugelen emeğiniz ve desteğiniz için.

Naci I / AFYON

Dersi Derste Anlamayana; İllaki anlaması icin gerektiği gibi Anlatan kişidir Kenan HocaArkadaşlar SMMM Staj Baslatma Sınavından Sorunsuzca Geçmek için smmmegitimiyle Yani Kenan Uğurlugelen le Tanısmaniz Menfaatiniz icabıdır 

Mehmet A / ANKARA

Yıllardır muhasebecilik yapıyorum ve yıllardır bu sınava giriyorum ve fakat nerede hata yaptığımı bilmiyordum. Ta ki sizden ders alıncaya kadar. Hakkınız çok, inkar edemeyiz. Mesleğini bu kadar severek yapan bir meslek büyüğümüzsünüz. İyiki sizleri tanımışım.  

Öznur U. / İSTANBUL

Kenan hocanın emekleri inkar edilmez. Ayrıca hiçbir online eğitimi ders bittikten sonra o konunun sorusunu göndermez. Ben ders bittikten sonra soruları dört gözle bekliyordum. Sabah kaynak çıktısını alıp çözmeye başlıyordum. Onca iş yogunluğum arasında kaynakları bitirip aynı kaynakları yine yeniden çözerdim. Hocam hakkınızı helal edin. Çok kıymetli bir hocasınız. Azminiz ve iş ciddiyetiniz mükemmel ötesi. Sağlıcakla kalın hocam.

Ömer K. / ANKARA

Merhaba www.smmmegitimi.com ailesi. Daha önce farklı yerden eğitim aldım. Fakat burada aldığım eğitim benim yeteneklerimi ortaya çıkardı. Tabi bunda Kenan Hocamızın katkısı çok fazla. Sizler bize sadece sınavı kazandırmakla kalmıyıor aynı zamanda hayatı kazanmak için mesleği öğretiyorsunuz. Bunu okuyanlar varsa diyorum ki: kazanmak istiyorsanız başka yere bakmanıza gerek yok. Bu sebeble ailemiz üyelerine teşekkürlerimi iletmek isterim. İşlerinizde kolaylıklar, sevgiler, saygılar

Fahrettin D. / ISPARTA

Maliyetten 1 yanlış var. Genel muhasebe full. Mali tablo full. Allah razı olsun sizden. Hiçbirşey bilmiyordum. İnşaallah sizi arkadaşlara da söyledim. Kayıt olun dedim. Hocam Isparta'ya mutlaka bekliyorum sizi.  

Raziye Ö. / ANTALYA

www.smmmegitimi.com'u tavsiye ettiklerinde; o kadar bezmiş bir durumdaydım ki! Mail attım size. E-mailim de hak yememek hakkın da bir şeylerden bahsetmiştim. Aradınız ve ben şaşırdım. O gün yeniden çalışmaya karar verdim, inandım kendime, başarabileceğime inandım. Gerçek şu ki, kayıt olmadan önceki konuşmanız ile kayıt olduktan sonraki konuşmalarınız tavrınız arasında hiç bir fark görmedim. İşinizi sevgiyle ve özveriyle yaptığınız her halinizden belli oluyor. Hep dua ediyorum sizi tavsiye edenlere. Sizi tanımaktan çok memnunum ve sizin gibi bir eğitimciyle bu sınava hazırlanmaktan şahsım adına memnunum. Hayat çok kısa ve sürekli bir sınav içerisindeyiz. Sizinle bu yolda yürümekten memnunum ve ömrüm boyunca da dua edeceğim. Sizi tanıdığım ve sizden eğitim aldığım için çok memnunum. Emeklerinizi hiçe sayamayız. Emeğiniz çok şu kısacık zaman dilimin de hayatıma farklı anlamlar kattı. Başarma azminizi yaşıyorum. Sınava az bir süre kalsa da kazanmak en büyük hayalim ama kazanamaz isem hiç üzülmem. Çok şey öğrendim sizden. Öğrenmeye de devam ediyorum. Hocam iyiki sizi ve ekibinizi tanımışım. Hepinize ayrı ayrı çok teşekkürler. Allah hepinizden razı olsun. Çok teşekkürler.  Not: Cümlelerimde noktalama işaretleri hatası mevcut ise affola ....

Serap B. / İSTANBUL

Sınava hazırlandığım bu dönemde birebir dershane ve online eğitim olarak çeşitli kaynaklara başvurdum. Sosyal medya üzerinden çeşitli kurumların yayınlarını takip etmeye başladım. Ta ki SMMM EĞİTİMİ ile karşılaşıncaya kadar. En nihayetinde anladım ki bu sınav  tam anlamıyla komplike bir şekilde çalışılmadan olmayacaktı. Uzun bir süre SMMM EĞİTİMİ'nin sosyal medya üzerinde paylaşmış olduğu soruları takip ettim. Daha önce bu sisteme kayıt olan diğer kişilerin yorumlarını okudum. Doğru yerde olduğuma karar verdikten sonra kaydımı yaptırdım. Ne kadar doğru bir karar verdiğimi şimdi daha iyi anlıyorum. 14 Kasım 2016'dan bu yana almış olduğum eğitimin bana ne kadar çok şey kattığını şuan değerli hocamız Kenan beyin bizler için  hazırlamış olduğu soruları çözerken anlıyorum. Bu sınava hazırlanan herkese tavsiyem; çevrenizde STAJ BAŞLATMA SINAVINA hazırlanan kişilere şiddetle SMMM EĞİTİMİ ve KENAN HOCA'yı tavsiye etmenizdir. İnanın sizler ve çevreniz bu sınavın KENAN HOCA ile hiç de korkulacak bir sınav olmadığını göreceksiniz.   Değerli hocam Kenan UĞURLUGELEN'e bizlere hiçbir ayırım gözetmeksizin göstermiş olduğu ilgi,alaka ve özverileri için sonsuz teşekkürler ve saygılar sunarım. Sevgiyle kalın.....

Gökhan K - TRABZON

Staj başlatma sınavlarına profesyonel bir yardım ve destek almak için daha önce bu sınava hazırlanan arkadaşlardan çeşitli tavsiyeler alırken birçok araştırma yaptım. Gerek eski öğrencilerin yorumları gerekse bir önceki dönemler için sayfada paylaşılan soruların kalitesini görünce Kenan Hocanın sistemine kayıt yaptırdım. Sınava sadece 29 gün kalmışken bunun ne kadar doğru bir karar olduğunu paylaşılan sorular ve soruların sınav soruları ile bire bir aynı hatta daha üstün kalite de sorular olduğunu gördükten sonra bir kez daha bunun ne kadar doğru bir karar olduğunu anladım.  Kenan hocam ve ekibine çok teşekkür ederim. Göstermiş olduğunuz emeğe teşekkür ederim. Saygılarımla....

Mehmet G / İSTANBUL

Yıllardır SMMM sınavlarına hazırlık yapıyorum. Neden bu sınavı kazanamadığımı sizden eğitim aldıktan sonra çok iyi anladım. Özetlemek gerekirse: www.smmmegitimi.com öncesi ve sonrası. Kesinlikle tavsiye ederim. Mehmet G / İSTANBUL

Hilal A / İZMİT

Sınava ilk girişimdi ve hiç beklemediğim bir soruyla karşılaşmadım. Hocamın bütün uyarılarıyla soruları birebir yakaladık. Emek kelimesinin karşılığı sizsiniz Kenan Hocam. Bu yolun başında sizleri ekip olarak seçip başladığım için kendimi çok çok şanslı buluyorum. Kenan Hocam tek başına dev kadro. Hilal Ayça / İZMİT

Mustafa D / İSTANBUL

Hocam bu kadar soru birebir aynısı olur mu? Hani diyorsunuz ya "bir yerinize sınava girmediğimiz kalıyor!" Gözüm kapalı işaretledim soruları. Sonsuz teşekkürler. Yeterliliğe ne zaman başlıyoruz? Mustafa D / İSTANBUL

Eray E / GAZİANTEP

Değerli üstadımız Müşavir Kenan Müşavir dedik kimse bize inanmamıştı. Eray E. / GAZİANTEP

Ayşe D / ANKARA

- Her gün sabahın 5'inde ders mi olur? - Biz yaparsak olur. - Her gün gece yarılarına kadar ders mi olur? - Biz yaparsak olur. - "Sınavda Çıkabilecek Sorular" diyorsunuz hocam. Çıkar mı? - Biz dersek çıkar. - "Hocam bu sınavı kazanır mıyım?" - Biz kazanacağız derseniz olur. (Hocam ALLAH RAZI OLSUN!) Ayşe D / ANKARA

Rojhat O / MARDİN

Hocam Allah razı olsun sizden. Sınav sorularını tutturmanız bile sizi seçerek ne denli isabetli bir karar verdiğimizin bir göstergesidir. Sınav kötü geçmedi ama olur da kazanamazsam yine ilk tercihim sizsiniz.  Rojhat O / MARDİN

İsmail A / ISPARTA

Hocam sınavda muhasebe soruları 15 dakka sürmedi. Sizin sorular daha zordu vallahi. İsmail A / ISPARTA

Selda Y / İSTANBUL

Başarı tesadüflerle olmaz, sistem ve özveri gerektirir ...Sistem ve özveri burada. Siz neredesiniz? Sloganımız: "Yeteri kadar konu  bol soru"  :)  Selda Y / İSTANBUL

İsmail A / ISPARTA

Muhasebe dedin mi kenan hoca diyeceksin. Abartmadan bunu söyleyebilirim. Konuya olan hakimiyeti ve bilgisi, dersi sizlere sevdirerek dinletir. Ve verdiği özveri işte onu anlatmak için kenan hocayı tanımalısınız. İsmail A / ISPARTA

Nilgün T / İSTANBUL

Birçok yolu deneyerek girdiğim tüm sınavlarımda hep sınırlarda kaldım... "smmm eğitimi" facebooktan takip etmeye başladığımda soruların diğer kaynaklardan farklı olduğunu ve bu yolu deneyerek başarıya ulaşacağıma inanarak kayıt yaptırdım ve aldığım ya da öğrendiğim diğer kaynakların ve kurumların ne kadar yetersiz olduğunu birkez daha gördüm... Başta Kenan Hocam ve diğer hocalarımızın özverisi ile başarıya ulaşacağımıza inanıyorum... Sabahın 5'de inanın bana hiç kimse bizim için uğrasmaz gece gündüz demeden verdiğiniz tüm emekler için sonsuz teşekkürler değerli "smmmeğitimi.com" ekibi.. 15.10.2016 tarihindeki sınav benim son hakkım ve ben çok inanarak gireceğim sınava inşallah emeklerimiz ve emekleriniz boşa çıkmayacak Kenan Hocam. Nilgün Topsakal / İstanbul

Özlem T / İSTANBUL

Hocam,ben teşekkür ederim....Bu sefer elimden gelen çabayı gösteremedim sınavla ilgili, özel durumlarımdan dolayı. Eğer kazanamazsam yoluma yine sizinle devam etmek istiyorum...Bu sınavı ve yeterliliği ancak sizin gibi bu işe çok emek veren ve mesleki bilgisi çok iyi olan br eğitimci ile alabilirim..Sizinle tanışmak kariyerimin dönüm noktası olacak benim için...İyiiki varsınız....kolay gelsin. Özlem T / İSTANBUL

Kemal B / SİVAS

Şu ana kadar staj başlatma ile ilgili 2 tane dersaneye gittim. Birine sırf en büyük olduğu için ücretini gözüm görmedi. Diğeri için de keza öyle. Fakat sizin sitenizde cüzi bir bedelle, beklentimin çok çok üstünde bir anlatımla gerçekten kaliteli bir hizmet veriyorsunuz. Kemal B / SİVAS

Melek T / ESKİŞEHİR

Hocammmm, Allah yüzbinlerce kez razı olsun sizden.Yıllardır uğraşıp 2.ci dosyamın 5.ci hakkında nihayet sayenizde kazandım :). İyi ki sizi tanımışım,yeterlilikte tekrar görüşmek dileği ile... Melek T. / Eskişehir

Bünyamin Ç / KÜTAHYA

www.smmmegitimi.com ailesindeki bütün hocalarıma, bilhassa bizleri son güne kadar yalnız bırakmayan her daim test çözmemiz için yılmadan, usanmadan gece gündüz ailesinden fedakârlık ederek bizler için uğraşan Kenan hocama ayrıca çok teşekkür ederim. Hepinizden ALLAH razı olsun.... Bünyamin Ç. / Kütahya

Ayşe K / ANKARA

Ne yazacağımı bilemiyorum. Sevinçten elim ayağım titriyor. İyi ki varsınız. Siz olmasaydınız belki de sınavı kazanamazdım. Sadece sizin ders notlarınıza çalıştım, verdiğiniz soruları çözdüm. Derse katılan birçok arkadaşım bugün kazandı. Ellerinize, emeklerinize, ağzınıza sağlık. Yanlış kelime kullanıyorsam kusura bakmayın. Sizleri çok sevdik değerleri hocalarım. Hakkınızı helal edin. “300 TL paraya bu kadar emek verilir mi?” dedim. “Dolandırıcı mı bu adamlar?” dedim. Sizleri görünce, ders anlatırken ciddiyetinizi fark edince ön yargılarından dolayı pişman oldum hocalarım.Ama bugün gururluyum. Tekrar tekrar hakkınızı helal edin.Sizlerle yüz yüze tanışmak ümidiyle. Ayşe K./ Ankara

Cahide O / MARDİN

Bizim başarımıza vesile olan smmmegitimi.com ailesini tebrik ediyorum.Bize olan desteğinizi,ailenizden hayatınızdan ve birçok noktada kendinizden ödün verip bizim hedefimize odaklandığınıziçin teşekkür ederim. Dediğiniz gibi bir tek yerimize sınava girmediğiniz kalmıştı.Eğitimi, ticarete ve çıkara dökmeden tüm samimiyetinizle, o sıkıntılı süreçte eşlik ettiniz. Çok objektif bir şekilde söylüyorum, eğitim sisteminizin kalitesi olsun kaynaklarınızın kalitesi ve çokluğu olsun her şeyiyleverimli bir sonuca götürdü.Hocam iki Bayramı birden yaşattıran desteğinize, eğitim sisteminize ve emeği geçen diğer hocalara minnettarım. Başarılarınızın devamını dilerim. Yeterlilikte görüşmek üzere...

İsmail A / ISPARTA

Muhasebe denildiğinde Kenan hoca diyeceksin! Abartmadan bunu söyleyebilirim. Konuya olan hâkimiyeti ve bilgisi, dersi sizlere sevdirerek dinletir. Verdiği özveri…İşte onu anlatmak için Kenan hocayı tanımalısınız! İsmail A. / Isparta

Hakan Ç / ANKARA

SMMM eğitimi denilince Kenan hocam geliyor aklıma. Özveri ile bizlere yılmadan sıkılmadan ders anlatımının mükemmel oluşu ve ayrı bir kişiliği ile çok saygın ve değerli bir üstat. 15.10.2016 gireceğim sınava yeterince bilgi düzeyinde olduğumu düşünüyorum. Yine eğitim alınacaksa SMMM eğitim derim. Saygılar. Tüm arkadaşlara başarılar dilerim . Hakan Ç / Ankara

Tufan Ç. / Diyarbakır

Başta Kenan hoca olmak üzere diğer hocalarımızın herkesin anlayabileceği basit bir şekilde anlatım tarzı vardır. Çeşitli kaynaklardan yararlanarak kaliteli ders notları ve sorular hazırlarlar. 11 Haziran sınavında birebir yakaladığı birçok soru vardır. Hocalarımızın dediklerini vakit ayırıp aynen uygulayanlar sınavı kesin kazanırlar. Tufan Ç. / Diyarbakır

Selda Y. / İstanbul

Özveriyle çalışan ve işini gerçekten önemseyen bir kadro. Bu sınavı kazanmak isteyen arkadaşlar geç kalmayın ! Başta Kenan hocam olmak üzere bütün hocalarımıza ayrı ayrı teşekkür ederim.Selda Y. / İstanbul

Tamer T. / Tekirdağ

Sınava hazırlanırken iki farklı dershaneye gittim. Bulunduğum yerle dershane arasında 150 km vardı. Her hafta sonu git gel hem ekonomik hem de bedenen çok yıprandım. Cemal Aktınkeser hocam, www.smmmegitimi.com sayfasını ve oradaki hocaları tavsiye etti. Hocalar ile görüştüm gayet şeffaf ve doğallar. Çok iyi açıklamalarda bulundular benimde kafama yattı. Şimdi düşünüyorum da, iyi ki yazılmışım. Sınavda da birebir ve benzer soruları tuttu. Hocalar çok kaliteli. Yaklaşık 8.000 adet soru çözümü, Online testler, deneme testleri, yaprak testler… gerek mail aracığı ile gerekse de wahtsup üzerinden bile ulaşım yaptım. Gayet memnunum. Özellikle Kenan Hocama ve de diğer bütün hocalarıma ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Onların da dediği gibi bilinmesi gerektiği kadar konu, bol soru. Teknik ekibinden hocalarına kadar, dürüst mütevazi oluşunuza kadar.....Hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. İyi ki sizleri tanıdım. Tamer T. / Tekirdağ

Barış C. / Kocaeli

Şahsi fikrim her şey şuan çok güzel ve iyi gidiyor. Soru bazında çok bol, çok hoşuma gitti. Barış C. / Kocaeli

Melek S. / Eskişehir

Bizim için Sabah 5-7 akşam 9.00 -2.30 demeden uğraştınız. Kaç bin soru olduğunu hesaplayamıyorum ama bugün sınavdaki sorularda inkılap tarihi dâhil bütün soruları hatırlıyorum.

Hatice B. / Muğla

Profesyonel keyifli ders anlatımınız, mükemmel özenle hazırlanmış notlarınız ve sorularınız ile Özverili çalışmanıza, emeğinize, mesleğinize ve bizlere saygınıza çok teşekkür ederim. Saygılarımla,

Ahmet Ç. / Ankara

Sizleri tanımaktan çok memnun olduk. Bilgilerinizi ve paylaşımlarınızı bizlerden daha özverili şekilde çalışarak aktardığınızdan dolayı ayrıca çok teşekkür ederiz. Ahmet Ç. / Ankara

Şerife G. / İzmir

Profesyonelce hazırladığınız notlar, testler, anlatımınız bunların yanı sıra ilginiz biz öğrencileriniz için çok kıymetli. Sizi tanımış olmam kendim adına iyi bir şans olarak değerlendiriyorum.

Bünyamin Ç. / Kütahya

www.smmmegitimi.com ailesindeki bütün hocalarıma, bilhassa bizleri son güne kadar yalnız bırakmayan her daim test çözmemiz için yılmadan, usanmadan gece gündüz ailesinden fedakârlık ederek bizler için uğraşan Kenan hocama ayrıca çok teşekkür ederim. Hepinizden ALLAH razı olsun....

Melek T. / Eskişehir

Hocammmm, Allah yüzbinlerce kez razı olsun sizden. Yıllardır uğraşıp 2.ci dosyamın 5.ci hakkında nihayet sayenizde kazandım :) . İyi ki sizi tanımışım, yeterlilikte tekrar görüşmek dileği ile...

Ayşe K. / Ankara

Ne yazacağımı bilemiyorum. Sevinçten elim ayağım titriyor. İyi ki varsınız. Siz olmasaydınız.belki de sınavı kazanamazdım. Sadece sizin ders notlarınıza çalıştım, verdiğiniz soruları çözdüm. Derse katılan birçok arkadaşım bugün kazandı. Ellerinize, emeklerinize, ağzınıza sağlık. Yanlış kelime kullanıyorsam kusura bakmayın. Sizleri çok sevdik değerleri hocalarım. Hakkınızı helal edin. “300 TL paraya bu kadar emek verilir mi?” dedim. “Dolandırıcı mı bu adamlar?” dedim. Sizleri görünce, ders anlatırken ciddiyetinizi fark edince ön yargılarından dolayı pişman oldum hocalarım. Ama bugün gururluyum. Tekrar tekrar hakkınızı helal edin. Sizlerle yüz yüze tanışmak ümidiyle.

Cahide O./Mardin

Bizim başarımıza vesile olan smmmegitimi.com ailesini tebrik ediyorum. Bize olan desteğinizi, ailenizden hayatınızdan ve birçok noktada kendinizden ödün verip bizim hedefimize odaklandığınız için teşekkür ederim. Dediğiniz gibi bir tek yerimize sınava girmediğiniz kalmıştı. Eğitimi, ticarete ve çıkara dökmeden tüm samimiyetinizle, o sıkıntılı süreçte eşlik ettiniz. Çok objektif bir şekilde söylüyorum, eğitim sisteminizin kalitesi olsun kaynaklarınızın kalitesi ve çokluğu olsun her şeyiyle verimli bir sonuca götürdü. Hocam iki Bayramı birden yaşattıran desteğinize, eğitim sisteminize ve emeği geçen diğer hocalara minnettarım. Başarılarınızın devamını dilerim. Yeterlilikte görüşmek üzere

Online Smmm Eğitim,Uzaktan Online SMMM Yeterlilik, Uzaktan Online Staja Giriş Sınavı Eğitimi,SMMM yeterlilik, staja giriş sınavı,Fuathoca, staj başlatma, smmm yeterlilik, smmm, fuathoca, online ders, uzaktan smmm